EN ES

Blog Dowiedz się co u nas

Czy emocje sprzedają skuteczniej niż fakty?

Specjaliści od reklamy pracując nad promocją powierzonych im produktów i usług zadają sobie każdego dnia wiele pytań: czy zaplanowane działania będą skuteczne? Jak zostaną odebrane przez konsumentów?

Wiosenne trendy w designie - TOP 5

Wraz z porami roku zmieniają się nie tylko nastroje, ale również trendy spotykane w designie. Zimne kolory odchodzą w niepamięć, aby ustąpić tym ciepłym.

Marki Własne nową odsłoną znanych i lubianych produktów

Marki własne (Private Label) – to zlecenie wykonywane dla określonych sieci handlowych na sprzedawanie produktów lub usług. Tworzenie produktów zrzesza niejednokrotnie wielu producentów oraz dystrybutorów, którzy pozostają pod kontrolą zleceniodawców.

Historia wizualizacji - trzy czasy grafiki 3D

Postaramy się krótko opisać jaka była geneza tej formy przekazu, a także wyjaśnić, w jakich branżach jest ona stosowana aktualnie oraz zastanowić się nad przyszłością tej dziedziny.

Nowoczesne, biodegradowalne opakowania szansą na ochronę naszej planety?

Dziś praktycznie każdy produkt na rynku ma dedykowane do niego opakowanie. Obecnie nie pełni ono wyłącznie funkcji zabezpieczającej produkt, ale stało się produktem samym w sobie.

Outsourcing jako szansa dla małych i dużych firm

Outsourcing - to pojęcie, które na dobre zadomowiło się na naszym rynku. Sama nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza outside-resource-using, czyli wykorzystywanie zasobów zewnętrznej firmy do wykonywania zadań tradycyjnie przypisanej macierzystej organizacji.

Ranking: TOP 10 trendów graficznych na rok 2021

Każdego roku w branży graficznej królują nowe trendy. Zmieniają się topowe kroje pisma, kolorystyka oraz style w projektowaniu. Jakie trendy zawładną designem w roku 2021?

DNX Challenge - 100 sposobów na bycie kreatywnym

Umiejętność kreatywnego myślenia zatracamy, gdy do naszego życia wkrada się monotonia dnia codziennego, powtarzalność czy brak nowych wyzwań. W obecnych czasach, kiedy tak dużą ilość czasu spędzamy w domu, nasze zajęcia przestają być tak różnorodne, jak dotychczas.

Turkusowa agencja reklamowa

Wielu pracowników przychodzi do firmy, bo musi, a swoje codzienne obowiązki traktuje jako zło konieczne. Czy takie warunki pracy mogą i czy powinny funkcjonować w takiej firmie jak agencja reklamowa, gdzie zamiast atmosfery przymusu, powinna panować atmosfera kreatywności?

Fotografia produktowa - jak powstaje dobre zdjęcie?

Nie od dziś wiadomo, że to nie sama usługa czy produkt, a odczucia z nim związane sprawiają, że klient jest bardziej skory do jego nabycia. A nic tak nie działa na naszą podświadomość, jak atrakcyjne, przyciągające wzrok i zachęcające zdjęcie.

Typografia w projektowaniu graficznym

Typografia ma dziś ogromne znaczenie w projektowaniu stron, aplikacjach internetowych czy identyfikacji wizualnej marki. Ale to nie wszystko...

Znaczenie materiałów drukowanych w marketingu

Choć wydawałoby się, że głównym medium i źródłem naszej wiedzy o promocjach i rabatach są social media i reklamy internetowe, to wciąż nie mają one takiej siły jak materiały drukowane. Dlaczego tak się dzieje?

10 najważniejszych działań PR-owych

Działania Public Relations są to działania koncentrujące się na stworzeniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku organizacji z otoczeniem zewnętrznym. Jak nad tym wizerunkiem skutecznie pracować i jakie działania pomogą odnieść sukces komunikacyjny?

Brief - dobry brief, dobry projekt

To od Briefu zależy czy projektant dobrze zrozumie potrzeby klienta. Bez niego cały proces projektowania może przypominać strzelanie ślepakami.

Influencer marketing jako nowy marketing szeptany

Influencerzy to nic innego jak osoby wpływowe. Nazwa ta pochodzi od angielskiego słowa influence, oznaczającego wpływ. Termin ten odnosi się do osób prowadzących swoją działalność wizerunkową w sieci.

Projektowanie opakowania a terminologia

Projektowanie opakowania to złożony, wieloetapowy proces, w którym trzeba uwzględnić wiele aspektów już na poziomie tworzenia briefu. Współpracując z agencja możecie się spotkać ze specyficzną terminologią, która została objaśniona w tym artykule.

Mentoring i networking – wspólny człon

Jak ważne jest zdobywanie i utrzymywanie nowych kontaktów w biznesie? To nie żadna tajemnica, że bardzo ważne, więc od czego zacząć i jak się przygotować?

Projektowanie logo – zacznij od rysunku

Logo – unikalna i charakterystyczna forma graficzna, stylizowany napis, symbol lub inna forma ekspresji graficznej służąca do identyfikacji marki, przedsiębiorstwa bądź organizacji.

Design Thinking

Proces ten został użyty już we wczesnych latach sześćdziesiątych w USA i od tego czasu przeszedł niesamowitą przemianę. Od sposobu na ulepszanie technologii do sposobu rozwiązywania najróżniejszych problemów.

Prokrastynacja, czyli jak marnować czas umiejętnie

Prokrastynacja, zwana inaczej po prostu zwlekaniem to bardzo trudny temat w czasach wysokich wymagań i presji wywieranej przez społeczeństwo.

Kolory w designie

Kolory dobrane w odpowiednich barwach pobudzają w szczególności klienta-wzrokowca i wywołują odpowiednią reakcję na produkt. Dlatego tak ważne jest dobranie ich w taki sposób, aby odzwierciedlały nie tylko obraz firmy i produktu, ale także potrzeby klienta.

DNX Design Sp. Z o.o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klient, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.

Projekt pn „Rozwój konkurencyjności przedsiębiorstwa dzięki ekspansji nowych rynków zagranicznych” Celem głównym projektu jest intensyfikacja działalności eksportowej oraz zwiększenie poziomu sprzedaży zagranicznej produktów DNX DESIGN Sp. z o.o

Projekt obejmuje:

- udział w imprezach wystawienniczych jako wystawca oraz misjach wyjazdowych na trenie Europy,

- realizacja aktywnej promocji oferty firmy podczas uczestnictwa w targach dzięki zastosowaniu indywidualnych materiałów promocyjnych,

- nawiązanie bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi odbiorcami z nowych rynków docelowych,

- podpisanie kontraktów na produkty oferowane przez przedsiębiorstwo DNX DESIGN Sp. z o.o.

Wartość projektu: 723 003,84 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 499 636,80 zł